2012 m. kovo 7 d., trečiadienis

Audi Q7



Audi Q7 prabangus crossover tipo visureigis, kurį Audi automobilių koncernas pristatė 2005 metų rugsėjį Frankfurto automobilių parodoje. Q7 gamyba prasidėjo 2005 metų rudenį Bratislavoje, Slovakijoje. Tai yra pirmasis visureigis iš Audi ir buvo pardėtas pardavinėti 2007 m. Vėliau buvo pristatytas Audi antrasis visureigis Q5, kaip 2009 m. modelis. Audi nuo to laiko pristatė trečią modelį, Q3 kurio pardavimai vyksta 3 ketv. 2011 m.

Audi Q7 naudoja modifikuotą "Volkswagen Group PL71 platformos versiją. Pradžioje Q7 buvo pristatyta kaip Audi Pikes Peak quattro koncepcinis automobilis. Teigiama, kad automobilis skirtas daugiau naudotis keliais, ir nepilnai skirtas sunkios bekelės naudojimui, jeigu yra reikalinga perdavimas. Nors trūksta mažo nuotolio perdavimo funkcijos, automobilis turi quattro keturių varomųjų ratų sistemą su centrinio diferencialo blokavimu , reguliuojamu aukštis, oro pakaba, visos šios funkcijos padeda bekelės situacijose.

Šiuo metu yra pagaminta primoji visureigio karta. 2009 metais visureigis buvo modifikuotas „facelift“. Per pastarąjį pertvarkymą buvo įdiegtos naujos konfigūracijos LED žibintai, posūkio signalai, pritaikyta daugiau chrome detalių, įdiegta trečiosios kartos multimedijos interfeisas (Multi Media Interface).

2012 m. kovo 3 d., šeštadienis

Audi Q3

Audi Q3 (tipas 8U), yra kompaktiškas penkių durų kupė-visureigis, gaminamas "Audi koncerno, komerciškai debiutavęs 2011 m. Automobilis naudoja Volkswagen Group A5 (PQ35) platformą naudojamą Volkswagen Golf MK5. Q3 rinkoje pozicojonuojamas virš Audi Q1 mini visureigio. Palyginti su vidtutinės prabangos kompaktišku Q5 ir pilno dydžio Q7, kurie yra pristatyti daugiau šeimos tipo ir off-road važiavimui, su Audi Q3 siekiama daugiau sportinių automobilių mėgėjų dėmesio. Jis buvo pradėtas gaminti tais pačiais metais, kaip ir modelis BMW X1.

Q3 pasiskolino daug Golf MK5, arba galbūt Golf MK6, komponentų, pavyzdžiui, tiesioginių pavarų perjungimo dėžę (DSG), dvigubos sankabos transmisiją ir 155 kW (208 AG) 2.0 FSI turbo variklį, kuris sumontuotas Golf GTI. Transporto priemonė turėtų turėti taip pat yra 171 kW (229 AG) 3,0 turbo dyzelinį V6 ir 210 kW (282 AG) 3.6 FSI V6 variklį Q3S visureigio versijoje. Nors Q3S turėtų būti prieinamas ir priekiniais varomaisiais ratais (FWD) ir quattro, tačiau nebus reguliuojamo aukščio pakabos, rakinamos diferencialų ar mažo nuotolio krumplinės pavaros, versija pasižymės tik didesniais ratais ir sporto pakaba.

Audi Q3 buvo sukurta, nes mažėjant didelių visureigių pardavimams, kartu Šileika adekvati paklausa kompaktiškiems visureigiams visų pirma Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų rinkose, kuriose universalai nėra populiarūs. Bendrovė yra orientuota į nišines rinkas ir Q3 yra šių planų dalis. Galutinis gamybos vardas galimai bus pakeistas iš "Q3" į kitą pavadinimą, dėl susitarimo su Nissan.